0262 335 0 441

KURUMSAL > Hakkımızda

Firmamız, 2017 yılında Kocaeli İzmit Sanayi' de, insan odaklı çalışan özel olarak opel ve chevrolet araçlarınızın tamirinden sorumlu bir servistir.Araçlarınıza uygulanan hizmetler ile bakımı tam bir araçla trafikte olmanız ekonomiye olan katkısı ile de siz değerli müşterilerimizin ve ülke ekonomisine de büyük önem kazandırmaktadır.Firmamız sosyal destek mekanizması oluşturması, fırsat eşitliğine katkıda bulunması düşüncesi ile hizmet ağını genişletmektedir.

Temel ilke ve değer olarak güven ve dayanışmadan taviz vermeyen İkican Opel & Chevrolet Özel Servisi, o günden bu yana Kocaeli'nin opel özel servisliğini yapmış, nice insanımızın aracının sağlıklı bir şekilde işlemesine yardımcı olmuştur..

Varolma nedenimiz, konfor olmaktan çıkıp asıl ihtiyaçlardan olan otomobilinizin tamir ve bakımını gerçekleştirmektir. Bu anlamda satışa yaklaşımımız " Herşeye rağmen satış" olmayıp, doğru tespit edilen "ihtiyacın giderilmesi" olduğu gibi, hizmetlerimizden yararlananlar da "müşteri" olmayıp, oluşan faydayı ortak paylaştığımız, mutlak memnuniyetini ve mutluluğunu hedeflediğimiz "iştirakçilerimizdir".

İkican Opel & Chevrolet Özel Servisi olarak hayalimiz " bir gün aracınız size yardımcı olmayı keserse, bizim hep yanınızda olduğumuzu asla unutmamanızdır.VİZYONUMUZ: Oto servis alanına yepyeni ve modern bir bakış açısı getirmek; 7/24 saat hizmeti sürekli ve standart kalitede en uygun ödeme şartlarında sunmaktır. 

MİSYONUMUZ: Müşteri menuniyetinin ötesine geçen ve beklentileri fazlasıyla karşılayan bir şirket olarak; en ileri teknolojik yatırımlar sunmak, tecrübeli ve eğitimli personel ile süratli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

REFERANSLAR

Bizi tercih eden firma ve kuruluşlar